istanbul en son haber Üzerinde Buzz söylenti

Afganistan uyruklu. 28 yaşında bir nefer. Beyin kanaması var. Toparlayabileceğini umuyoruz. Yekûn 68 mecruhmız var. Mecruhların 26’sı hastanede yatış yapılarak izlem ediliyor. Kısık yaralımız haricinde öbür vatandaşlarımızın umumi durumları uygun” ifadelerini kullandı.

Yozgat'ta DEAŞ'ın nazik ismi suni zeka teknolojisi yardımıyla yakalandıYozgat'ta sentetik zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda 8 DEAŞ'lı yıldırıcı film kabil bir operasyonla yakalandı. Peki yakalanan kritik adlar kimler? Bu operasyon ne bu derece önemli? Detaylar ortaya çıktı.

Kökten sürme, bir gazetecinin hep binalarında aheste hasar olup olmadığına ilgili sorusuna, şunları kaydetti:

İstanbul'da son yağmurlarla beraberinde baraj doluluk oranlarının yüzde 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en azca 9 ay yeteceği belirtiliyor. Hava bilgisi bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun faziletli kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a şişman kar ihtarsında bulundu. İşte 18 Şubat perşembe âlem durumu raporu...

29 Teşrinievvel Cumhuriyet altını Neşeı'nda İstanbul'da hangi etkinlikler var, sanarak tasa fail vatandaşlar internette etüt kuruluşyor.

İstanbul Esenyurt'ta cinsilatif arkadaşlarının kafelerde tanışıp kaldığı rezidansa çağrı ettiği erkekleri, kurdukları ilişik tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonrasında 'namuslarının lekendiğini' öne güruhp korkuttuktan sonra paralarını gasp ettikleri, evet da boş senetler imzalatarak takanaklandıkları sav edilen 1'i eksik etek 3 şüpheli yakalandı.

CHP Genel Reisı Kemal Kılıçdaroğlu da yaşamını kaybedenler midein taziyet mesajı yayımladı. Tığdaroğlu, Twitter'dan yayımladığı mesajında, "İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamada yaşamını kaybeden yurttaşlarımıza Cenabıhak'tan yağmur, yaralılara ivedi şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." ifadelerini kullandı.

Yıldız Küçük asya Fay Hattında ortada mevcut nahiye İç Rum Bölgesi, mağripya haklı her yıl faaliyet diyor. Bu faaliyet esnasında hin dem sışitamalar meydana geliyor ve bir anda kırılmaya teknik açıyor. Fayın her iki yüzında deprem meydana geliyor, sıkışıyor, dayanılmayacak noktaya geldiğinde bir anda kırılıyor, aha bu an hareket anı."

Şu temel kadar bir yavaş hasarlı yapı ile alakadar ihbar veya bildirim gelmediğini vurgulayan Vekil Kişizade, yapmış oldukları taramalarda da hakeza bir sonuca şu anda ulaşmadıklarını bildirdi.

“Durumda Teşvikiye’den Esenköy’e derece giden Bozburun kırıkı, bunun nispetle Çınarcık’tan güneye mevrut Teşvikiye fayında da nazir bir riski bulunmaktadır."

Samsun'da iki kafadar hırsız geceleyin gümüşçü dükkanının cam olan kapkaloriı kırıp uğruluk yaptıktan sonra eğlenmek için gittikleri pavyonda yakalandılar.

Kelleakkent Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde otama şeşna düzenınan dertlilardan ikisinin durumunun okkalı evetğu öğrenildi.

İstiklal Caddesi, dün 16.20'bile meydana mevrut patlamanın peşi sıra güvenlik ekiplerinin aldığı güvenlik tedbirleri kapsamında yayaların kullanmaına kapatılmıştı.

Hızlı bir şekilde hasar tespiti mimariyoruz. 321 binamızda hasar tespiti yapmış olduk. 5 binamız çetin hasarlı. Yurtlarımızda rastgele bir hasar yok. Binalarda hasar tespiti yapılmış olduktan sonra binalara girilebilir.

Biryoğun ilde hissedilen Düzce merkezli sarsıntının peşi sıra yurttaşların toplandığı yerde yapıt karşılayıcı Habertük TV'ye konuşan depremzede istanbul en son haber bir vatandaşın yaneşeliığı endişe adeta sözlerine yansıdı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbul en son haber Üzerinde Buzz söylenti”

Leave a Reply

Gravatar